Čas na serveru 13:13:32

František Daněk - Sedláček
Zátiší s jahodami

Id: 187402

Zátiší s jahodami

  •  / Zátiší s jahodami / František Daněk - Sedláček

olej/karton, rozměr malby 20 x 30 cm, signováno vlevo dole, datováno 1944, oděrky na rámu, obraz v původním stavu, na zadní straně věnování

zobrazeno: 1976x

Vyvolávací cena:

14 000