Čas na serveru 12:11:39

František Daněk - Sedláček
Zátiší s ovocem

Id: 25301

Zátiší s ovocem

  •  / Zátiší s ovocem / František Daněk - Sedláček

olej/karton, rozměr 21,5 x 41 cm, signováno vlevo dole, datováno 1944, zaskleno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3077x

Vyvolávací cena:

3 900