Čas na serveru 21:40:13

František Daněk - Sedláček
Zímní motiv

Id: 143901

Zímní motiv

  •  / Zímní motiv / František Daněk - Sedláček

olej/karton, rozměr 35 x 49,5 cm, signováno vlevo dole, obraz lokálně poškozen v pravém spodním rohu, oděrky na rámu

zobrazeno: 1681x

Vyvolávací cena:

11 100