Čas na serveru 12:04:55

František Daněk - Sedláček
Zimní nálada

Id: 102506

Zimní nálada

  •  / Zimní nálada / František Daněk - Sedláček

olej/plátno, rozměr 80 x 101 cm, signováno vpravo dole, obraz i rám ve velmi dobrém stavu

zobrazeno: 6636x

Vyvolávací cena:

69 000

Příhozy: 70