Čas na serveru 11:42:59

František Daněk - Sedláček
Žně

Id: 185701

Žně

  •  / Žně / František Daněk - Sedláček

olej/lepenka, rozměr 27 x 35 cm, signováno vpravo dole, poškozený rám, otřená malba

zobrazeno: 1896x

Vyvolávací cena:

2 600