Čas na serveru 02:35:28

František Daněk - Sedláček
Žně

Id: 165701

Žně

  •  / Žně / František Daněk - Sedláček

olej/plátno, rozměr 70 x 100 cm, signováno vpravo dole, lehce poškozený rám, značně zaprášeno, volné plátno

zobrazeno: 2507x

Vyvolávací cena:

26 000