Čas na serveru 02:10:10

František Daněk - Sedláček
Žně na Českomoravské Vysočině

Id: 264201

Žně na Českomoravské Vysočině

  •  / Žně na Českomoravské Vysočině / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 36 x 50 cm, značeno vlevo dole, lehce poškozený rám, stav viz foto

zobrazeno: 1653x

Vyvolávací cena:

13 500