Čas na serveru 16:05:42

František Daněk - Sedláček
Žně na Českomoravské Vysočině

Id: 314101

Žně na Českomoravské Vysočině

  •  / Žně na Českomoravské Vysočině / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 49,5 x 64,5 cm, značeno vlevo dole, poškozený rám, drobné nedostatečnosti v malbě, poškozený rám

zobrazeno: 2887x

Vyvolávací cena:
3 800

12 500