Čas na serveru 03:57:36

František Daněk - Sedláček
Žně na Jindřichohradecku

Id: 401804

Žně na Jindřichohradecku

  •  / Žně na Jindřichohradecku / František Daněk - Sedláček

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr 36 x 50 cm, značeno vlevo dole, rámováno, oděrky na dekorativním rámu

zobrazeno: 3517x

Vyvolávací cena:

6 600