Čas na serveru 12:18:06

František Daněk - Sedláček
Žně u Berouna

Id: 111405

Žně u Berouna

  •  / Žně u Berouna / František Daněk - Sedláček

olej/plátno/karton, rozměr 50 x 64 cm, signováno vlevo dole, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 3664x

Vyvolávací cena:

18 600