Čas na serveru 14:57:26

František Dörfl
Kompozice s kruhy

Id: 278605

Kompozice s kruhy

  •  / Kompozice s kruhy / František Dörfl

kombinovaná technika/papír, rozměr ve výřezu 49 x 33,7 cm, značeno monogramem a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu

zobrazeno: 2515x

Vyvolávací cena:
1 800

30 300