Čas na serveru 15:23:54

František Bohumil Doubek
Sedící dáma

Id: 2272

Sedící dáma

  •  / Sedící dáma / František Bohumil Doubek

olej/plátno, rozměr 48,5 x 35,5 cm, signováno vpravo dole, popis, v horní části uprostřed plátno poškozeno, oděrky na rámu, původní stav

zobrazeno: 2671x

Vyvolávací cena:
9 500

9 500

14.7.2015, 20:48:00

14.7.2015 20:43 9 500 Kč