Čas na serveru 09:26:25

František Doubrava
Zátiší s kočkou

Id: 376712

Zátiší s kočkou

  •  / Zátiší s kočkou / František Doubrava

olej/plátno/karton, rozměr 35 x 26 cm, značeno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1097x

Vyvolávací cena:

6 000