Čas na serveru 00:47:51

František Drtikol
Akt na kraji lesa

Id: 304806

Akt na kraji lesa

  •  / Akt na kraji lesa / František Drtikol

olej/překližka, rozměr 23 x 38 cm, neznačeno, monogram a datace na zadní straně včetně výstavního razítka, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 17092x

Vyvolávací cena:

78 000

Příhozy: 58