Čas na serveru 12:22:48

František Drtikol
Cesta

Id: 23609

Cesta

  •  / Cesta / František Drtikol
  •  / Cesta / František Drtikol
  •  / Cesta / František Drtikol

tužka/papír, rozměr ve výřezu 13 x 9,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 22. 5. 1935, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav

zobrazeno: 2186x

Vyvolávací cena:

11 000

Příhozy: 55