Čas na serveru 23:30:45

František Drtikol
Dáma s květinou

Id: 31202

Dáma s květinou

  •  / Dáma s květinou / František Drtikol

fotografie, velikost fotografie 22 x 10 cm, signováno vpravo dole, datováno 1912, slepotiskové razítko, volně loženo, nerámováno

zobrazeno: 1838x

Vyvolávací cena:

2 800