Čas na serveru 12:36:32

František Drtikol
Kameny v lese

Id: 137001

Kameny v lese

  •  / Kameny v lese / František Drtikol

olej/překližka, rozměr 32 x 42 cm, signováno vpravo dole, datováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 2851x

Vyvolávací cena:

25 500