Čas na serveru 14:05:02

František Drtikol
Kopcovitá krajina

Id: 304805

Kopcovitá krajina

  •  / Kopcovitá krajina / František Drtikol

olej/překližka, rozměr 25 x 27,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, popsáno na zadní straně

zobrazeno: 2177x

Vyvolávací cena:

66 000

Příhozy: 53