Čas na serveru 23:56:03

František Drtikol
Kopcovitá krajina

Id: 155523

Kopcovitá krajina

  •  / Kopcovitá krajina / František Drtikol

olej/karton, rozměr 27 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 1955x

Vyvolávací cena:

35 000