Čas na serveru 08:17:29

František Drtikol
Krajina

Id: 236808

Krajina

  •  / Krajina / František Drtikol

olej/karton, rozměr 27 x 35 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu, v obraze krakeláž viz foto

zobrazeno: 7079x

Vyvolávací cena:

52 000

Příhozy: 54