Čas na serveru 00:43:46

František Drtikol
Krajina

Id: 315101

Krajina

  •  / Krajina / František Drtikol

olej/dřevěná deska, rozměr 20 x 29 cm, značeno a datováno vlevo dole, novodobě rámováno

zobrazeno: 4208x

Vyvolávací cena:
4 800

49 000

Příhozy: 63