Čas na serveru 00:42:34

František Drtikol
Krajina

Id: 145004

Krajina

  •  / Krajina / František Drtikol

olej/dřevo, rozměr 17,5 x 25,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, oděrky na rámu

zobrazeno: 3577x

Vyvolávací cena:

18 500