Čas na serveru 21:21:57

František Drtikol
Krajina s řekou

Id: 435801

Krajina s řekou

  •  / Krajina s řekou / František Drtikol

olej/karton, rozměr 21 x 30 cm, značeno a datováno vlevo dole, rámováno, poškozený rám

zobrazeno: 1171x

Vyvolávací cena:

55 000

Příhozy: 53