Čas na serveru 00:11:23

František Drtikol
Kytice

Id: 236805

Kytice

  •  / Kytice / František Drtikol

olej/karton, rozměr 49 x 40 cm, značeno a datováno vpravo dole, pravý dolní roh zlomen, oděrky na rámu

zobrazeno: 2338x

Vyvolávací cena:

14 500