Čas na serveru 23:33:30

František Drtikol
Kytice

Id: 149501

Kytice

  •  / Kytice / František Drtikol

olej/překližka, rozměr 32 x 40 cm, signováno vpravo dole, datováno, dekorativně adjustováno

zobrazeno: 1397x

Vyvolávací cena:

17 500