Čas na serveru 13:09:27

František Drtikol
Lesní potok

Id: 122110

Lesní potok

  •  / Lesní potok / František Drtikol

olej/překližka, rozměr 48 x 57,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1950, novodobě olištováno

zobrazeno: 9769x

Vyvolávací cena:

18 500