Čas na serveru 12:31:00

František Drtikol
Lesní stráň

Id: 12201

Lesní stráň

  •  / Lesní stráň / František Drtikol

olej/překližka, rozměr 44 x 60 cm, signováno vlevo dole, datováno 1951, obraz i rám ve velmi dobrém původním stavu

zobrazeno: 6038x

Vyvolávací cena:
9 500

51 000

Příhozy: 48