Čas na serveru 21:38:15

Znalec na telefonu 602 308 275

František Drtikol
Múza

Id: 52204

Múza

  •  / Múza / František Drtikol
  •  / Múza / František Drtikol
  •  / Múza / František Drtikol
  •  / Múza / František Drtikol
  •  / Múza / František Drtikol
  •  / Múza / František Drtikol

pastel/papír, rozměr ve výřezu 49 x 40,5 cm, signováno vpravo dole, datováno 1933, značeno též na zadní straně, paspartováno, zaskleno, novodobě rámováno, obraz v původním stavu

zobrazeno: 2077x

Vyvolávací cena:
12 000

62 000

Příhozy: 49