Čas na serveru 20:07:48

František Drtikol
Pobřeží

Id: 258801

Pobřeží

  •  / Pobřeží / František Drtikol

olej/překližka, rozměr 24 x 27 cm, značeno a datováno vpravo dole, značka též na zadní straně, oděrky na rámu, stav viz foto

zobrazeno: 2159x

Vyvolávací cena:

47 000

Příhozy: 51