Čas na serveru 00:21:17

František Drtikol
Pohled do kraje

Id: 262901

Pohled do kraje

  •  / Pohled do kraje / František Drtikol

olej/dřevo, rozměr 36 x 40 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 3220x

Vyvolávací cena:

37 000