Čas na serveru 09:45:43

František Drtikol
Pohled do údolí

Id: 354405

Pohled do údolí

  •  / Pohled do údolí / František Drtikol

olej/překližka, rozměr 20 x 32,5 cm, značeno a datováno vpravo dole, oděrky na rámu

zobrazeno: 1239x

Vyvolávací cena:

47 444