Čas na serveru 02:09:02

František Drtikol
Políčka

Id: 267502

Políčka

  •  / Políčka / František Drtikol

olej/překližka, rozměr 25,5 x 19,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, lehce poškozený rám

zobrazeno: 5555x

Vyvolávací cena:

99 000

Účastníci: 19

Příhozy: 124