Čas na serveru 12:14:25

František Drtikol
Skála v lese

Id: 137002

Skála v lese

  •  / Skála v lese / František Drtikol

olej/překližka, rozměr 30 x 40 cm, signováno vlevo dole, datováno, novodobě rámováno

zobrazeno: 2233x

Vyvolávací cena:

25 000