Čas na serveru 18:07:47

František Drtikol
Slunce v lese

Id: 262902

Slunce v lese

  •  / Slunce v lese / František Drtikol

olej/překližka, rozměr 40 x 55 cm, značeno a datováno vlevo dole, popsáno na zadní straně, oděrky na rámu

zobrazeno: 11800x

Vyvolávací cena:

34 000