Čas na serveru 09:20:35

František Drtikol
Strmé kopce

Id: 209917

Strmé kopce

  •  / Strmé kopce / František Drtikol

olej/překližka, rozměr 27 x 39,5 cm, značeno vpravo dole s datací, v ploše obrazu prasklinky, rámováno

zobrazeno: 1565x

Vyvolávací cena:
2 800

13 000