Čas na serveru 12:26:42

František Drtikol
Strom na skalách

Id: 122111

Strom na skalách

  •  / Strom na skalách / František Drtikol

olej/dřevo, rozměr 24 x 37 cm, signováno vpravo dole, datováno 1946, novodobě olištováno

zobrazeno: 18747x

Vyvolávací cena:

33 000

Příhozy: 55