Čas na serveru 22:37:25

František Dvořák Brunner
Anděl

Id: 156501

Anděl

  •  / Anděl / František Dvořák Brunner

olej/plátno/karton, rozměr ve výřezu 70 x 27 cm, signováno vpravo dole, na zadní straně potvrzení pravosti sestrou Helenou Dvořákovou, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1769x

Vyvolávací cena:

27 000