Čas na serveru 15:24:34

František Dvořák Brunner
Dívka

Id: 226402

Dívka

  •  / Dívka / František Dvořák Brunner

pastel/papír, průměr výřezu cca 47,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1113x

Vyvolávací cena:

22 000