Čas na serveru 23:36:51

František Dvořák Brunner
Dívka

Id: 226402

Dívka

  •  / Dívka / František Dvořák Brunner

pastel/papír, průměr výřezu cca 47,5 cm, značeno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, lehce poškozený rám

zobrazeno: 1988x

Vyvolávací cena:

22 000