Čas na serveru 19:28:50

František Dvořák Brunner
Dívka v bílých šatech

Id: 279604

Dívka v bílých šatech

  •  / Dívka v bílých šatech / František Dvořák Brunner

olej/plátno/karton, rozměr 63 x 29,5 cm, značeno a datováno vlevo dole, dekorativně rámováno,po

zobrazeno: 3803x

Vyvolávací cena:

61 000

Příhozy: 50