Čas na serveru 16:29:30

František Dvořák Brunner
Dívka v bílých šatech

Id: 299101

Dívka v bílých šatech

  •  / Dívka v bílých šatech / František Dvořák Brunner

olej/plátno, rozměr 46 x 27 cm, značeno vpravo dole, poškozený rám, drobné oděrky v malbě

zobrazeno: 610x

Vyvolávací cena:

30 999

Příhozy: 48