Čas na serveru 21:12:05

František Dvořák Brunner
Papoušci

Id: 460101

Papoušci

  •  / Papoušci / František Dvořák Brunner

olej/plátno fixované na kartonu, rozměr (ovál) 30 x 40 cm, značeno ve spodní části, zaskleno, rámováno, poškozený rám, na zadní straně potvrzení pravosti sestrou autora

zobrazeno: 1212x

Vyvolávací cena:

29 499