Čas na serveru 13:56:57

František Dvořák Brunner
Portrét dívky s květinami

Id: 475201

Portrét dívky s květinami

  •  / Portrét dívky s květinami / František Dvořák Brunner

olej/plátno, průměr 42 cm (ovál), značeno na levé straně, rámováno, rám na několika místech prasklý

zobrazeno: 859x

Vyvolávací cena:
15 000

38 000