Čas na serveru 21:08:20

František Dvořák Brunner
Šeříky

Id: 364601

Šeříky

  •  / Šeříky / František Dvořák Brunner

olej/plátno, rozměr 60 x 85 cm, značeno vlevo dole, na zadní straně potvrzení pravosti sestrou autora, poškozený rám

zobrazeno: 2923x

Vyvolávací cena:

25 000