Čas na serveru 09:35:05

František Dvořák Brunner
Konvolut dvou portrétů

Id: 1932

Konvolut dvou portrétů

  •  / Konvolut dvou portrétů / František Dvořák Brunner

olej/plátno, rozměr jednotlivých oválů 83 x 83 cm, signováno, datováno 1918, oděrky na rámech, místy otřena barva z obrazů, původní stav

zobrazeno: 5370x

Vyvolávací cena:
18 500

65 000