Čas na serveru 05:02:36

František Dvořák Brunner
Princesna Marieta

Id: 146503

Princesna Marieta

  •  / Princesna Marieta / František Dvořák Brunner

olej/plátno/karton, rozměr 21 x 16,5 cm, signováno uprostřed dole, vlevo nahoře popsáno, dekorativně adjustováno, konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem

zobrazeno: 2460x

Vyvolávací cena:
6 000

43 000

Příhozy: 55