Čas na serveru 11:19:19

František Emler
Akt v interiéru

Id: 265015

Akt v interiéru

  •  / Akt v interiéru / František Emler

olej/karton, rozměr 16 x 34,5 cm, značeno vlevo dole, popsáno a datováno na zadní straně, zaskleno, oděrky na rámu,po

zobrazeno: 1126x

Vyvolávací cena:

10 500