Čas na serveru 20:57:07

František Emler
Chartres

Id: 270109

Chartres

  •  / Chartres / František Emler

tempera/papír, rozměr 22 x 16 cm, značeno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, stav viz foto,po

zobrazeno: 1989x

Vyvolávací cena:
1 800

6 001