Čas na serveru 02:18:41

František Emler
Konvolut tří kusů

Id: 449206

Konvolut tří kusů

  •  / Konvolut tří kusů / František Emler

Karlův most: kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 7 x 9 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno Chrám Sv. Víta: kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 7 x 9 cm, neznačeno, zaskleno, rámováno Mořské pobřeží: kombinovaná technika, akvarel/tuš/papír, rozměr 8 x 10 cm, značeno vpravo dole, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 1750x

Vyvolávací cena:

5.9.2023, 21:37:00

29.8.2023 13:41 3 000 Kč