Čas na serveru 13:55:52

František Emler
Kytice

Id: 152216

Kytice

  •  / Kytice / František Emler
  •  / Kytice / František Emler
  •  / Kytice / František Emler

olej/sololit, rozměr 59 x 43 cm, signováno vpavo dole, autorsky rámováno, otřená mlaba, oděrky na rámu

zobrazeno: 1776x

Vyvolávací cena:

3 300