Čas na serveru 00:27:47

František Emler
Novoroční přání

Id: 84601

Novoroční přání

  •  / Novoroční přání / František Emler

olej/sololit, rozměr 53,5 x 30,5 cm, signováno uprostřed, datováno 1978, lokálně otřená malba, autorsky olištováno, původní stav

zobrazeno: 2084x

Vyvolávací cena:
500

2 511